Author’s jewelry from BOHEMIA

We present handmade jewelry, which are made of resin and wood located around

the Svojkov area, North Bohemia. Each product is an original, unique piece of nature processed with love, which will delight every owner.

MORE ABOUT JEWELRY Buy jewelry

Recent products

990 

Skleněný šperk,který  byl vytvořen vyřezáním tvaru, následně leháním v peci kde je vytvořena plasticida tvaru a konečnou úpravou podmalovaním speciálními barvami. Zakončen je cínováním.Velikost šperku je 7- 7 cm. Doporučený závěs je na kovové obruči průměru 15cm. Šperk je prodáván v dárkové krabičce opatřený certifikátem originality podepsaný autorkou.

1,250 

Dřevěný šperk z  dřeva ořechu v kombinaci s červeno-zlatě zabarvenou skleněnou peckou. Velikost 12 – 4 – 1 cm. Doporučený závěs na hedvábné šňůrce délky 46 cm, tlouštky 3 mm. Šperk je dodáván v dárkové krabičce s certifikátem originality, podepsaný autorkou.

790 

Dřevěný šperk z  dřeva jabloně v kombinaci s neprůhlednou bílou pryskyřicí. Velikost 5,5 – 3,4 – 0,5 cm. Doporučený závěs na  šňůrce imitace kůže délky 46 cm, tlouštky 2 mm. Šperk je dodáván v dárkové krabičce s certifikátem originality, podepsaný autorkou.

790 

Dřevěný šperk z  dřeva švestky v kombinaci s průhlednou tyrkysovou pryskyřicí. Velikost 5 – 3 – 0,4 cm. Doporučený závěs na  šňůrce imitace kůže délky 46 cm, tlouštky 2 mm. Šperk je dodáván v dárkové krabičce s certifikátem originality, podepsaný autorkou.

790 

Dřevěný šperk z  dřeva jabloně v kombinaci s neprůhlednou červenou pryskyřicí. Velikost 5 – 2,5 – 0,5 cm. Doporučený závěs na  šňůrce imitace kůže délky 46 cm, tlouštky 2 mm. Šperk je dodáván v dárkové krabičce s certifikátem originality, podepsaný autorkou.

790 

Dřevěný šperk z borovicového dřeva  v kombinaci s průhlednou zelenou pryskyřicí. Velikost 6,5 – 3 – 1 cm. Doporučený závěs na hedvábné šňůrce délky 46cm, tlouštky 3 mm. Šperk je dodáván v dárkové krabičce s certifikátem originality, podepsaný autorkou.

790 

Dřevěný šperk z jabloňového dřeva  v kombinaci s neprůhlednou bílou pryskyřicí. Velikost 4,5 – 4 – 0,3 cm. Doporučený závěs na imitaci kůže délky 46cm, tlouštky 2mm. Šperk je dodáván v dárkové krabičce s certifikátem originality, podepsaný autorkou.

790 

Dřevěný šperk z švestkového  dřeva  v kombinaci s neprůhlednou bílou pryskyřicí. Velikost 5 – 3 – 0,5cm. Doporučený závěs na imitaci kůže délky 46cm, tlouštky 2mm. Šperk je dodáván v dárkové krabičce s certifikátem originality, podepsaný autorkou.

Unique handmade jewelry

You can be sure that every product is original and that the initial design is transformed into a bit of pleasure using wood and tinted resin.