ORIGINÁLNÍ NÁVRHY ŠPERKŮ

SPOJENÍ PRYSKYŘICE A DŘEVA

unikátní kousíček přírody zpracovaný s láskou

Ruční výroba šperků

Představujeme Vám ručně vyráběné šperky, které jsou vyrobeny z pryskyřice a dřeva nacházejícího se v okolí Svojkova. Jedná se o nepřeberné množství ovocných a lesních dřevin. Tento kousíček přírody, zpracovaný s láskou, potěší každého majitele tohoto unikátu. Můžete si být jisti, že každý výrobek je originál a že prvotní návrh se za pomocí dřevin a tónované pryskyřice mění v kousek potěšení.

koupit si originální šperk

uNIKÁTNÍ KOUSEK POTĚŠENÍ ZPRACOVANÝ S LÁSKOU

Pečlivý výběr vhodného dřeva a tónu pryskyřice vytvoří základ pro budoucí šperk. Spojením obou materiálů vznikne základ pro originální kousek přírody.

Postupným broušením pomalu vzniká konečný tvar šperku. Tento krok je zásadní pro docílení předem navrženého designu.

K dosažení ušlechtilého povrchu a perfektního lesku je použito množství leštících technik a brusných materiálů.

Vlasta Voborníková

Od roku 2003 žije a pracuje na Svojkově, kde vybudovala vlastní studio Miracle zabývající se dekorováním skla a tvorbou originálních šperků.

Technika dekorování skla spočívá v nanášení barev v kombinaci s patentovanou metodou nanášení kovu. Za svoji tvorbu obdržela řadu ocenění, mimo jiné i cenu Evropské Unie Umění. Šperky představují ojedinělou individuální tvorbu na bázi ušlechtilých dřev a pryskyřice.

Miracle STUDIO

Sklářské studio Miracle se Vám představuje svými ručně dekorovanými výrobky, jejichž design ja založen na aplikaci kovů v kombinaci s barevnými plochami. Jedná se o zcela novou techniku dekorování skleněných výrobků s možností aplikace motivů počínaje obdobím secese přes veškeré styly 21.století. Jde výhradně o ruční práci s aplikací originálních dekorů,jejichž autorkou je Vlasta Voborníková majitelka studia Miracle. Výrobky jsou exportovány s velkým úspěchem do 35 zemí světa. Technologie výroby je chráněna patentem Úřadu průmyslového vlastnictví ČR. Vysokou estetickou,užitnou i řemeslnou úroveň prokazuje udělení několika ocenění.

Vlasta Voborníková držitelka ocenění:
Řemeslo a umění ve skle Nový Bor 2000
European prize for Glass Art  udělená European Union of Atrs Brusel 2002